.

.

New
AntmanUnion Мотокрос очила АТВ MTB DH Dirt Bike Очила Oculos Antiparras Gafas мотокрос очила за сонце За Мотоцикл Шлем

AntmanUnion Мотокрос очила АТВ MTB DH Dirt Bike Очила Oculos Antiparras Gafas мотокрос очила за сонце За Мотоцикл Шлем

DEN 879.00
DEN 1099.20

Стока
Достапно.

ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Поврзани Објекти
. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Функција :
Универзална транспарентен обичај мотокрос очила
- 100% УВА заштита и таа е лидер во објективот атрибути и функција
- Прилагодлив Headband
- Флексибилен Дизајн
- Отпорен На Гребење Јасно Леќа
- Мулти-слој се соочуваат со пена, обезбедува одлична печат помеѓу лицето
и очила за да се заштити од ' рѓа, и да се обезбеди максимална пот апсорпција
Производот се покаже :
За испорака
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
За Гаранција
1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Детали

Тип На Објект:
очила
Леќи Во Боја:
Мулти,Јасно
Бренд Име:
MJMOTO
Пол:
Жени,Мажи,Унисекс
Големина:
One Size
боја:
како Слика
Објектот:
мотокрос очила очила
Објектот Тип 1:
oculos motociclista
Број На Модел На:
Мравка
Тип На Објект:
100%25
Свеж

Избор на клиенти