.

.

New
BARCUR Eyewear Додатоци за Мажи очила за сонце Машки Топли Зраци Авијација Машки Сонце Очила Поларизирани очила за сонце Очила за Мажи

BARCUR Eyewear Додатоци за Мажи очила за сонце Машки Топли Зраци Авијација Машки Сонце Очила Поларизирани очила за сонце Очила

DEN 504.00
DEN 988.32

Стока
Достапно.


Плаќање :
* Ние можат Alipay тука
* Сите големи кредитни картички се прифаќаат мисла безбедна уплатата EXCROW
Гаранција & Враќа :
* 30days. гаранција од испратено датум, ве молиме контактирајте со нас мисла е-пошта пред да се врати на неисправни објект.
* Купувачот resonsible за враќање превозот цена, се Врати во објектот треба да inclue оригиналното пакување и додатоци
Услуги На Клиентите :
Ние се стремиме кон позитивни повратни информации за сите трансакции и ПОЗИТИВНА ОЦЕНКА со 5 ѕвездички. Ако заради било каква причина да се
не се задоволни со вашата нарачка, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе ви помогнат да се реши ова прашање за вас.
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу увоз за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете 5 ѕвезда повратни информации.
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине nagative повратни информации. Ние можеме да работиме
заедно да го реши секој проблем. Ви благодариме на сите, Може да сила да биде со вас!

Детали

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
BC8150
Леќа Ширина:
63MM
Рамка Материјал:
Алуминиум
Пол:
Мажи
Стил:
Пилот
Леќа Висина:
52mm
Бренд Име:
BARCUR
Оптички Леќи Атрибут:
UV400,Поларизирана
Свеж

Избор на клиенти