.

.

New
Мачка Очи Голема Големина Огледало Розови очила за сонце Кул Бренд Дизајнер Нови Жените Метална Рамка Мода очила на Сонцето Дама

Мачка Очи Голема Големина Огледало Розови очила за сонце Кул Бренд Дизајнер Нови Жените Метална Рамка Мода очила на Сонцето Дама

DEN 312.00
DEN 446.40

Стока
Достапно.


Ние обезбедуваме Брза Eliexpress превозот.ако треба ,ве молиме контактирајте со нас преку express-пошта или whatsapp,skype. Ние обезбедуваме услуга со dropshipping,ако треба на слики со бела Позадина,ве молиме контактирајте со нас. Ако сте направиле грешка за вашиот налог. ве молиме контактирајте со нас пред да се превозот надвор. Ние превозот е многу брзо. Ако имате било какви прашања со нашите услуги,ве молиме да ги споделите со нас.

Детали

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Рамка Материјал:
Легура
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
50 mm
Леќа Ширина:
52 mm
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400,Анти-Рефлективен
Стил:
Мачка Очи
Број На Модел На:
YA11 Гроздобер Ретро Сребро gafas oculos de sol
Бренд Име:
CandisGY
Свеж

Избор на клиенти