.

.

New
Новиот Бренд очила со Поларизирани очила за сонце Мажи Жени Класичен Ретро Пилот Очила Polaroid Леќи Возење Сонце очила oculos de sol

Новиот Бренд очила со Поларизирани очила за сонце Мажи Жени Класичен Ретро Пилот Очила Polaroid Леќи Возење Сонце очила oculos

DEN 464.00
DEN 966.72

Стока
Достапно.


Детали

рамка боја:
додатоци Б, галантерија
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Број На Модел На:
8503
Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Мажи
Леќи Материјал:
Polaroid
Стил:
Пилот
Леќа Висина:
50mm
Бренд Име:
PAIENER
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Тебе,Поларизирана,Анти-Рефлективен,UV400
Леќа Ширина:
64mm
Погоден За Лице:
Тркалезно Лице Долго Лицето Плоштад Се Соочуваат Со Овална Лице
дизајн:
Италија Бренд Дизајнер Гроздобер Инспириран Рамка
Функција:
поларизирана uv400
Моден:
Жените Женски Дама Мажите Машки
Употреба Предмет:
Возење Партија Патување Шопинг Божиќ Подарок
gafas de sol:
oculos de sol feminino steampunk gafas de sol mujer oculos de sol gafa
lunettes де soleil:
lentes de sol hombre occhiali da единствена uomo
sonnenbrille:
zonnebril heren lunette soleil femme oculos de sol masculino
Свеж

Избор на клиенти