.

.

New
Висок Квалитет на Гроздобер Оливер Круг Поларизирани очила за сонце Delray Сонце Очила Жените OV5318 oculos de sol feminino masculino

Висок Квалитет на Гроздобер Оливер Круг Поларизирани очила за сонце Delray Сонце Очила Жените OV5318 oculos de sol feminino masculino

DEN 1536.00
DEN 2400.00

Стока
Достапно.

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#
2.Но сите увозни давачки или провизии се на купувачот одговорност. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер. (Освен некои земји и APO/FPO)
4.
Желка VS Сива
Желка VS Браун
Желка VS Зелена
Brown VS Сива
Brown VS Браун
Brown VS Зелена
Црното VS Сива
Црното VS Сребро. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте задоволни или објектот се неисправни кога ќе го добиете вашиот објект, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Производ Големина
Желка VS Blue
Желка VS Злато
Желка VS Сребро. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.

Детали

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Број На Модел На:
OV5318 Сонцето
Бренд Име:
Schever
Леќи Материјал:
TAC
Пол:
Жените
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,Поларизирана
Стил:
Круг
Леќа Ширина:
47mm
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Висина:
40mm
Рамка Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти