.

.

New
Viahda 2018 Популарен Бренд Поларизирани Очила За Сонце Спорт Сонце Очила Риболов Наочари De Sol Masculino

Viahda 2018 Популарен Бренд Поларизирани Очила За Сонце Спорт Сонце Очила Риболов Наочари De Sol Masculino

DEN 384.00
DEN 767.04

Стока
Достапно.


Детали

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,Огледало,Поларизирана,UV400
Леќа Ширина:
55мм
Леќа Висина:
42mm
Стил:
очила
Леќи Материјал:
Polaroid
Бренд Име:
VIAHDA
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Рамка Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти