.

.

New
Унисекс Gafas Де Grau Оптички Круг Сонце Очила Рамка TB710 eyeglass рамка eyewear со клип на очила за сонце Мажи&Жени

Унисекс Gafas Де Grau Оптички Круг Сонце Очила Рамка TB710 eyeglass рамка eyewear со клип на очила за сонце Мажи&Жени

DEN 1872.00
DEN 2880.00

Стока
Достапно.

Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.Ви благодариме за вашето разбирање. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!. Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност.Ако е потребно од страна на царинење но купувачот не може да царинење,купувачот треба да ги сноси сите на превозот надомест и уништување такса!
1. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. (Освен некои земји и APO/FPO)
4. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Њујорк Бренд Унисекс Gafas Де Grau Оптички Круг Сонце Очила Рамка TB710 eyeglass рамка eyewear со Клип очила за сонце Мажи&Жени
80% од Светски Познатиот Бренд Име eyewear рамки се произведени во Шенжен градот . Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Но сите увозни давачки или провизии се на купувачот одговорност. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ако не сте задоволни или објектот се неисправни кога ќе го добиете вашиот објект, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Детали

рамка боја:
Леќи На, Леќи Б, Леќи C, Леќи D
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Стил:
Круг
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Ширина:
50mm
Бренд Име:
Schever
Рамка Материјал:
Титаниум
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
TB710
Леќа Висина:
46mm
Оптички Леќи Атрибут:
UV400
Пакет:
Оригиналниот случај+Платно
Свеж

Избор на клиенти