.

.

New
YOOSKE Секси Мали Мачка Око, очила за сонце Жените Гроздобер Црвено Црни Очила за Сонце Женски дами Cateyes очила со 2018 Ретро Очилата UV400

YOOSKE Секси Мали Мачка Око, очила за сонце Жените Гроздобер Црвено Црни Очила за Сонце Женски дами Cateyes очила со 2018 Ретро

DEN 174.00
DEN 315.84

Стока
Достапно.


Детали

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Леќа Висина:
30мм
Пол:
Жените
Бренд Име:
yooske
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Стил:
Мачка Очи
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
UV400
Леќа Ширина:
70MM
Рамка Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
0770
Свеж

Избор на клиенти