.

.

New
eyeglass пролет зглоб за бренд дизајн алуминиум очила за сонце жените 3.0 mm никел сребро со навртки на TSH-02 брзо брод во 2 дена

eyeglass пролет зглоб за бренд дизајн алуминиум очила за сонце жените 3.0 mm никел сребро со навртки на TSH-02 брзо брод во 2

DEN 137.00
DEN 144.00

Стока
Достапно.


Карактеристики :
Ова е еден вид на популарна пролет зглоб за алуминиумски рамки,што е 3.
Квалитетот Garantee :
Прашање :
Како може да правам ако производи е резултат на квалитетот проблем ?
Одговор :
Колку што тоа е потврдено на квалитетот проблем, ќе се добие еден нов зглоб за замена или рефундирање, превозот цената на нашата сметка.5 mm должина на вратило се затворени бесплатно со шарки.
Прашање :
Дали постои следење на број на располагање откако стоката се превезува надвор ?
Одговор :
Секако,следење на број ќе биде наведен подолу вашата нарачка откако стоката се испраќаат надвор .0 mm широк и 92 запре степен дизајнирани.
Враќање и замена :
Прашање :
Јас може да се врати или размена на тоа ако производот не е соодветен за мене ?
Одговор :
Додека производи не се користи некогаш и тоа нема да влијае врз вториот продажба, тоа би можело да се врати во рок од 15 дена по приемот, но на превозот надомест на враќање и нови превозот ќе биде на ваша сметка.
Тоа е слично на TSH-01,но и пошироко од тоа.
Завртки : 3.
Цртеж :
ефект на рамки :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
За да нарачате :
Прашање :
Би можел да го плати превозот надомест само еден пат за нарачување неколку модели?
Одговори :
Секако, по наоѓање на заинтересирани предмети, ве молиме кликнете на "додади во кошничка", наместо на "купи сега" ,значи дека без разлика колку многу модели во количка, превозот цената ќе се полни само еден пат.

Детали

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Стил:
завиткајте
Леќа Ширина:
45
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
TSH-02
Леќи Материјал:
Polaroid
Бренд Име:
ZOYE
Леќа Висина:
35
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Тебе,Огледало,Поларизирана,Анти-Рефлективен,UV400
Рамка Материјал:
Алуминиум
Материјал:
висока никел со сребрена боја слој
Извори:
3мм
дното големина:
3.9 mm
Погоден за:
алуминиум eyewear,алуминиум sunglases,завиткани sunglases
Свеж

Избор на клиенти