.

.

New
Светлината Класичен Мажите Поларизирани Очила За Сонце Плоштадот Машки Очила Сенка Возење Eyewear Сонце Очила Oculos Gafas 2018 Нови WarBLade

Светлината Класичен Мажите Поларизирани Очила За Сонце Плоштадот Машки Очила Сенка Возење Eyewear Сонце Очила Oculos Gafas 2018

DEN 216.00
DEN 359.52

Стока
Достапно.

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Овие леќи се се тешки,
лесни, отпорен на гребење, и имаат високи оптички јасност (нарушување слободни, јасна визија), што ги прави една
одличен избор за општи отворено и вода спортски активности. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу увоз за нас . Силиконски носот влошки,
без угнетуваат, повеќе стабилен и удобен за носење. Испорака : 1)Ние ќе брод редоследот по 3 работни дена и според времето на исплата, ве молиме да обрнете во време откако ќе го порачаат.
ЗДРАВО GH КВАЛИТЕТ РАМКА - Стилски Квадратен дизајн на рамка одговара за сите различни лицето форма.Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите
.Ако верувате имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти negtive повратни информации.

Детали

Бренд Име:
WarBLade
Стил:
очила
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400,Поларизирана
Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Polaroid
Леќа Висина:
56mm
Леќа Ширина:
45mm
Број На Модел На:
@B-KP1025
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана,Тебе,Огледало,UV400,Анти-Рефлективен
Леќа Материјал:
Polarize,100% УВ 400 Заштита од штетните UVA/UVB ЗРАЦИ
Употреба Предмет:
Возење, забава, на Патување,на Шопинг,Т Шоу,на Отворено,Спорт,клубот
очила за сонце стил:
Моден Гроздобер Ретро Стил Сонце Очила, Елегантен Стил
За Родови/Возрасти:
Мажи & Жени Момчиња & Девојки Младите Мажи & Жени Masculino Feminino
очила за сонце функција:
анти ува uvb очила за сонце
Рамка Тип:
Polarised Возење Очила Eyewears
погоден за лицето форма:
Круг ,Долго ,Плоштад , Овална Лице
боја:
6
Свеж

Избор на клиенти