.

.

New
Txrppr Нов Стил Мода очила за сонце За Mens Женска Eyewear Дизајнер Бренд за Сонце Очила Црни/Розова Поларизирани Леќи 54mm

Txrppr Нов Стил Мода очила за сонце За Mens Женска Eyewear Дизајнер Бренд за Сонце Очила Црни/Розова Поларизирани Леќи 54mm

DEN 427.20

Стока
Достапно.

Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!
. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Превозот
САД : Epacket превозот (Околу 10-15 дена)
Другите земји : Кина Пост Воздух Mail (Околу 20-45 дена)
Answer : ___________________________ Note : (Различни времето на испорака за различни земји). За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
ние можеме да ви помогне да се погледне за очила сакате . И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Рамка Боја : ,Црна Рамка
Леќа Боја : Розова шарени леќа,Сина шарени леќа,Сребро огледало леќа.
Сосема нов, дојде со Црна кутија, и ткаенина за чистење. не оставајте ја негативна или неутрална реакција , бидејќи ние се обезбеди квалитетна услуга по продажбата 3 . Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на aliexpress.

Детали

рамка боја:
Црна
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Леќа Висина:
45mm
Леќи Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Txrppr
Леќа Ширина:
54mm
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана
Одделот За Името:
Возрасни
Рамка Материјал:
Пластични
Стил:
овална
Свеж

Избор на клиенти