.

.

New
AFOUE 2017 Преголеми очила за сонце Мажите Поларизирана Бренд Дизајнер Жените/Мажите Гроздобер Eyewear Голема Црна Отворено Возење Очила за Сонце

AFOUE 2017 Преголеми очила за сонце Мажите Поларизирана Бренд Дизајнер Жените/Мажите Гроздобер Eyewear Голема Црна Отворено Возење

DEN 453.00
DEN 888.00

Стока
Достапно.


AFOUE 2017 Преголеми очила за сонце Мажите Поларизирана Бренд Дизајнер Жените/Мажите Гроздобер Eyewear Голема Црна Отворено Возење Очила за Сонце

Детали

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Леќа Висина:
51 mm
Пол:
Жените
Број На Модел На:
AFOUE012
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Плоштад
Леќи Материјал:
Polaroid
Оптички Леќи Атрибут:
UV400,Поларизирана,Анти-Рефлективен
Бренд Име:
AFOUE
Рамка Материјал:
Пластични
Леќа Ширина:
57 mm
Очила За Сонце Боја C01:
светла црна рамка & сива леќа
Очила За Сонце Боја C02:
мат црна рамка & сива леќа
Очила За Сонце Боја C03:
браун рамка & кафени леќи
функција 1:
unglasses Мажите Поларизирана
функцијата 2:
Преголеми Очила За Сонце Машки
Функција 3:
Отворено Возење Очила За Сонце
Свеж

Избор на клиенти