.

.

New
VEGOOS Бренд Дизајнер Поларизирани очила за сонце Мажите сонце очила целата ретро авијација нерѓосувачки рамка oculos de sol masculino #3073

VEGOOS Бренд Дизајнер Поларизирани очила за сонце Мажите сонце очила целата ретро авијација нерѓосувачки рамка oculos de sol

DEN 1136.00
DEN 3244.80

Стока
Достапно.


Детали

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Број На Модел На:
3073
Пол:
Мажи
Леќи Материјал:
Polaroid
Леќа Висина:
46mm
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
vegoos
Оптички Леќи Атрибут:
Тебе,Огледало,Поларизирана,Анти-Рефлективен,UV400
Леќа Ширина:
59mm
Стил:
правоаголник
Рамка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба Предмет:
Активности на отворено,Возење,Риболов,Велосипедизам Motorsports
Стил:
Моден Благородна и Елегантна
fuction:
анти ува, да се спречи uvb, поларизирана
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
погоден за лицето форма:
тркалезно лице, долго лицето, Плоштад лицето на, овален облик на лице
Свеж

Избор на клиенти