.

.

New
MOLNIYA Преголеми Плоштадот очила за сонце Жените Дизајнер Бренд една Голема леќа ман црно Сонце Очила женски uv400 транспарентна Рамка

MOLNIYA Преголеми Плоштадот очила за сонце Жените Дизајнер Бренд една Голема леќа ман црно Сонце Очила женски uv400 транспарентна

DEN 210.00
DEN 369.12

Стока
Достапно.

НАШИТЕ ќе обезбеди квалитетни услуги за сите корисници
1) да ја прифатиме различни видови на плаќање. 6) Сите купувачи имаат обврска да плаќаат каков било дополнителен увоз доход. 2)Вашите Позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот. Продавница за сите нови и стари клиенти мала количина на големо концесии 4. Ние ќе рефундирање на парите oncereceive тоа. Продавница добредојдовте Капка превозот клиенти во продавница да купи 3. 3) Сите нарачки ќе бидат обработени во 2-3 работни дена откако помине плаќање. 2) Aliepxress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24hours . Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања. 4) Нормално ние нудиме бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Ве молиме да се напомене дека кога се направи нарачка.

Детали

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Тебе,Огледало,UV400
Леќа Ширина:
59mm
Бренд Име:
MOLNIYA
Стил:
очила
Леќи Материјал:
Акрилик
Леќа Висина:
57mm
Рамка Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
SD25
Стил:
Луксуз,Гроздобер,Ретро модата
Функција:
УВ 400 Заштита(UVA/UVB) Огледало Тебе
квалитет:
Бренд Нови;Класичен дизајн и Висок Квалитет
погоден за лицето форма:
Тркалезно Лице,Долго Лицето,Плоштад Лице,Овална Лице
Рамка Функција:
Удобно Стилски
Производот:
gafas de sol
Свеж

Избор на клиенти