.

.

New
Слој Огледува Круг Круг Сонце очила Ретро Гроздобер Gafas Masculino СИНА Eyecrafters Поларизирана Готски Steampunk очила за сонце

Слој Огледува Круг Круг Сонце очила Ретро Гроздобер Gafas Masculino СИНА Eyecrafters Поларизирана Готски Steampunk очила за сонце

DEN 388.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.


Детали

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Стил:
Круг
Пол:
Жените
Леќа Ширина:
51mm
Одделот За Името:
Возрасни
Рамка Материјал:
Легура
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Бренд Име:
EYECRAFTERS
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400,Поларизирана
Леќа Висина:
51mm
Број На Модел На:
GH371
Свеж

Избор на клиенти