.

.

New
Магијата Џинг половина rim eyewear наочари ѕвезда клип на очила за сонце со ноќно клип на UV400 sunshade за мажи S9201

Магијата Џинг половина rim eyewear наочари ѕвезда клип на очила за сонце со ноќно клип на UV400 sunshade за мажи S9201

DEN 1344.00

Стока
Достапно.


Детали

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Број На Модел На:
S9201 ѕвезда клип на очила за сонце
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
магијата џинг
Леќа Ширина:
54 cm
Пол:
Мажи
Стил:
Плоштад
Леќа Висина:
36 см
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана
Рамка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Леќи Материјал:
Пластични
Sytle:
половина rim ѕвезда клип на очила за сонце
Употреба:
ѕвезда клип на очила за сонце
рамка боја:
црна,сива,sliver ѕвезда клип на очила за сонце
Лицето Форма Натпревар:
сите
Опис:
ѕвезда клип на очила за сонце
Рамка Материјал:
метал ѕвезда клип на очила за сонце
Храмот Материјал:
метал ѕвезда клип на очила за сонце
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти