.

.

New
Магијата Џинг S9205 нов стил бесплатен превозот висок квалитет клип очила за наочари на очила за сонце sunshade

Магијата Џинг S9205 нов стил бесплатен превозот висок квалитет клип очила за наочари на очила за сонце sunshade

DEN 815.52

Стока
Достапно.

Ви благодариме!
.
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Како цел еден пар на рецепт очила?
Step1 : Цел на оптички рамка;
Step2 : Изберат соодветни леќа;
Step3 : Испрати вашиот RX(рецепт) до нас преку кратка порака или e-mail . За 300pcs, Картон големина : 80*25*30 CM Бруто Тежина : 12kg
Handimg време
3 дена делење :
Единствена визија очила, очила за сонце, читање очила, bi-фокусна очила ќе биде рака надвор во рок од 3 дена!
7days делење :
Прогресивна леќа, photochromi леќа, екс-сила леќа, на било кои леќи, кои мора да се нарача од фабрика-10days!
Повратни информации
Ние се стремиме кон позитивни повратни информации во сите трансакција, ве Молиме контактирајте не за било какви проблеми околу оваа аукција.И други барање.
Чекор 4 : Ќе се направи исплата на леќа. : S9205 висок квалитет клип на очила за сонце Погоден за прогресивно : да , Боја : сива/сребрена/црна/злато висок квалитет клип на очила за сонце Материјал : метал со висок квалитет клип на очила за сонце Од : Шангај Големина : 55-17-138mm
Леќа на табови : 55 mm brige : 17 mm храмот : 138 мм Леќа височини : 30 mm
Слики :
Превозот Standard international shipping ( Бесплатен Превозот 12-40days ја прими стоката)
DHL ( 3-7days ја прими стоката
трговија на големо превозот цена ќе биде caculated зависи од цел количество.74 висок индекс на една визија леќа).
Потоа, само се чека за вашиот RX очила ќе на вашата страна наскоро.

Детали

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
магијата џинг
Стил:
правоаголник
Пол:
Мажи
Леќа Висина:
30мм
Леќа Ширина:
55мм
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана
Рамка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Леќи Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
S9205 висок квалитет клип на очила за сонце
Sytle:
половина rim рамка на високо квалитетни клип на очила за сонце
Употреба:
висок квалитет клип на очила за сонце
рамка боја:
црна,сива,сребрена,златна висок квалитет клип на очила за сонце
Лицето Форма Натпревар:
сите
Функција:
висок квалитет клип на очила за сонце
Опис:
висок квалитет клип на очила за сонце
Леќа Материјал:
TAC висок квалитет клип на очила за сонце
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти