.

.

New
Посветен Автомобил Стил Очила кутија Случај За BMW X1 X3 1 3 4-series 3GT F30 F31 F34 F35 316 320 328 325 E90 E87 F20 F21 F22 F32

Посветен Автомобил Стил Очила кутија Случај За BMW X1 X3 1 3 4-series 3GT F30 F31 F34 F35 316 320 328 325 E90 E87 F20 F21 F22

DEN 1297.00
DEN 1582.08

Стока
Достапно.

За избор shippingment, и превозот следење проблем Posti Финска Економија следење веб : песна.Се надеваме дека сите ќе имаат прекрасно шопинг во мојата продавница!Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.пред да плаќаат со цел,ќе мора да ги Следат овој конвенции : 1)Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас. И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Тие се прилагодени дизајн и лесно се вклопуваат во текот оригинални справи со дупка. Други земји : не ја прими стоката во рок од 60 работни дена, целосно враќање на средствата.Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет 2.Тие се инсталира лесно со алатки. ) : Должина 18. Тие се прилагодени дизајн и лесно се вклопуваат во текот оригинални справи со дупка.Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите. Пакетот Вклучува : 1pcs само 2. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига. 3) ако не се постигне до 50 работни денови, ве молиме да ми кажете, ние ќе се прошири и на заштита на време 4)Ако не примате стока во 60 работни дена (Бразил 90 работни денови) ,ние ќе рефундирање на или препратете.Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии.87 cm * Ширина 6. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење.Внимание : 1).Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.

Детали

Тип На Објект:
очила случај
Објектот Висина:
7cm
Бренд Име:
EAZYZKING
Име На Модел:
adyjh1
Објектот Ширина:
7cm
Специјални Функции:
Чување на стока
Надворешни Тестирање И Сертификација:
FCC
Објектот Должина:
18.8cm
Материјал Тип:
ABS
Објектот Тежина:
7kg
Свеж

Избор на клиенти