.

.

New
50/60/70/80/90/100mm Сребро Позлатен Кошарка Жени Карики Обетки Циклуси Обетки 6pairs/многу Ф1 WG

50/60/70/80/90/100mm Сребро Позлатен Кошарка Жени Карики Обетки Циклуси Обетки 6pairs/многу Ф1 WG

DEN 380.00
DEN 426.72

Стока
Достапно.

вкупно повеќе од 120ние ќе ја испрати преку DHL/Федекс/EMS/UPS/Aramex, слободна, (исклучување на далечинскиот област)
Име : Кошарка Жени Карики Earring
Материјал : алуминиум (nickle и да доведе бесплатно),не 925 логото
Боја : видете слики
Големина : за 50/60/70/80/90/100mm во дијаметар за избор
дебелината на кука е околу 1. Ние не се продаваат евтини и ѓубре изработка ,се споредат материјал,големина и изработка,ако сакате да се прилагодите на ист стил и во другите материјали,ве молиме контактирајте со нас,иста состојба,ние и ветуваме на најниска цена .ВИ БЛАГОДАРИМЕ.
Ние ќе го реши проблемот за вас.
Поради различни агли и светлина,вистинската боја ќе биде малку поинаков од сликата,се Надевам, ќе може да се разбере нас)
Кликни за да се купи на ѓердан
Кликни за да се купи прстен
1.
Ако не сте задоволни со било кој од предметите, ве молиме контактирајте со нас.
Вашиот коментар е многу важна за нас.вкупно повеќе од 7ќе испрати регистрирани Пост Воздух mail ,може да следење.
Ние Брод објекти на светот .Немојте како слика да се прашуваат.8 мм,обично може да се носат 2mm монистра дупка,ако дупка е помала од 2mm,тоа не одговара.
Пакет : opp кеси+earring картички
100% вистински слики за објект!
Не користите нашите слики без нашиот договор.Ве молиме не го отвори спорот за нас.вкупно помалку од 7ние ќе ја испрати преку Мал Пакет Плус ,без следење.
Ние би сакале да добиеш Сите Пет ѕвезди Позитивни повратни информации.

Детали

Метална боја:
50mm, 60mm, 70mm, 80mm, 90mm, 100mm, сакам да се меша
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Бакарни Легури,Бакар
Број На Модел На:
+
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Големина (Должина * Ширина):
++
Стил:
Обрачот Обетки
боја:
види слика
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пол:
Девојче, на Жената
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, училиште
Метали Тип:
сребро позлатен
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти