.

.

New
E5156 Европска и Американска Голем Круг Сребро Позлатен Обрачот Обетки За Жени со Висок Квалитет Мода Накит Тенка Обетки Прободен

E5156 Европска и Американска Голем Круг Сребро Позлатен Обрачот Обетки За Жени со Висок Квалитет Мода Накит Тенка Обетки Прободен

DEN 182.40

Стока
Достапно.


Не ' Рѓосувачки Челик Накит :
Се повеќе и повеќе луѓе се избере од не ' Рѓосувачки Челик накит, ќе го најдете не е оцрни и оксидираат, Она што е поважно, сите Тие се противалергиски. Само неколку минути неделно ќе го направи сите разликата. Ние ќе се обезбеди враќање или замена по добивме вратени производи.
За нас
Timesbrother Накит е водечка во производство на модата накит, ние строго во контролирање на секој процес на производство и не-прашина се соберат линија, тоа е причината зошто ние го задржи добар квалитет и сигурен соработка за глобалната ценети клиенти. За било која причина не сте задоволни со нарачки, Plesae contace нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор. Тоа значи дека имаме голем капацитет за производство и висок квалитет на понуда на синџирот на продавници, но исто така имаат висока продуктивност.
Топло совети
Почитувани купувачот, ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. И покрај тоа што сакал да го задржи вашиот накит затворени, ние би ве советуваме симнат во текот на ноќта.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации. Најдобро е да се задржи надвор од контакт со парфеми, лосиони и hairsprays. Вашиот накит е осетливи на хемикалии. Чувајте вашиот накит да излезе од туш на кадата.

Детали

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
timesbrother
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
E5156
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Големина (Должина * Ширина):
55мм * 38mm
Пол:
Унисекс
Useful1:
обичај обрачот обетки
Useful2:
нерѓосувачки челик обрачот обетки
Useful3:
голем круг обетки
locket големина:
За 28mm
is_ прилагодени:
Yes
Тежина:
18-25g
Продажба начини:
Големопродажните цени
боја:
Сребрена, Златна, Се Зголеми Златна, Црна И Др.
Пакет:
1pcs во мали oppbag
Место на Потекло:
Шенжен Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти