.

.

New
Топла Продажба на Уво Обрачот Пирсинг Крстот Дизајн Huggie Huggie Обрачот Обетки Љубовникот Earring Хируршки Челик Во Обрачот Обетки Накит

Топла Продажба на Уво Обрачот Пирсинг Крстот Дизајн Huggie Huggie Обрачот Обетки Љубовникот Earring Хируршки Челик Во Обрачот

DEN 238.00
DEN 276.48

Стока
Достапно.

Спакувани и испратени до вас во безбедна состојба.
Топла Продажба на Уво Обрачот Пирсинг Крстот Дизајн Huggie Huggie Обрачот Обетки Љубовникот Earring Хируршки Челик Во Обрачот Обетки Накит
Почитувани купувачи ве Молиме ИМАЈТЕ во предвид : Наредби
. Ако сакате да знаете повеќе,ве молиме контактирајте со нас.но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест
Нарачки>10 Бесплатен превозот( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ), постои следење на број и проверка на информации
Нарачки>200 Слободни изразат DHL,UPS-от,Fedex .4 mm или 1mm = 0.
Ве молиме да знаат, ако треба сите проверка на информации, ние ви препорачуваме да изберете(Кина Пост Регистрирани Воздух Mail)или други превозот начин, тогаш можете да ги добиете сите проверка на информации.0393 инчен Состојба : 100% Сосема нов никогаш не носи Материјал : не ' Рѓосувачки челик, Големина : 4*9*14mm камен облик : ниту еден камен : никој Површината технологија : со рака Боја : сребро Повод : Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно Носи Испратите како Голем дар или да чувате тоа како една прекрасна колекција.
Уживање во вашата шопинг на интернет и забавувајте се
Конверзија : 1 инч = 25. Ќе добиете 2 парчиња pls бидете сигурни дека мерач и големина се точни за вас пред да направи плаќање
. Бесплатен превозот ( Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ) ,надвор од кина можете да добиете со проверка НЕ и проверка на информации.

Детали

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Материјал:
Никој
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Крстот
Број На Модел На:
huggie прстен пирсинг
Бренд Име:
ZS
Големина (Должина * Ширина):
4*9*14mm
Накит Тип:
уво обрачот
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно Носење
Потекло:
Guangdong Кина(копно )
is_customized:
Yes
боја:
сребро со pendant
Пакет:
opp вреќа+меур завиткани
Превозот начин:
Кина Пост Воздух Пошта или e-пакет
дизајн:
earring обрачот
клучен збор :
earring обрачот пирсинг
клучен збор:
уво обрачот накит
Свеж

Избор на клиенти