.

.

New
3pcs Гроздобер Сребрена Боја Племенски Тотем Обрачот Earring поставите рачно изработени Панк Етничка Цвет Бескрајни Круг Обетки За Жените Накит

3pcs Гроздобер Сребрена Боја Племенски Тотем Обрачот Earring поставите рачно изработени Панк Етничка Цвет Бескрајни Круг Обетки

DEN 72.00
DEN 110.88

Стока
Достапно.

Weclome на M&H куќа Европската Гроздобер Сребрена Боја Бескрајни Обетки Circel рачно изработени Мали Обрачот Earring Бали Заврши За Жените Мода Накит
количина : 3pcs/set
Материјал : алуминиумски
големина : како на сликата
боја : како на сликата
добредојдовте во мојата продавница ,за да најдете повеќе парична казна и евтини jewelries :
превозот : ние ќе се направи за испорака од страна на Кина пост и сите објектот во нашата продавница е бесплатен превозот ,тоа обично трае 25 дена да се добие најмногу земјата ,понекогаш потрае неколку дена, долго причина за времето на други причини,pls биде трпение.
И ако ви е потребна итна и воопшто не сакаат да чекаат ,ќе може да се плати за брза испорака ,како DHL ,EMS,тоа обично трае 30 долари екстра за превозот,што ќе добиете со 3-5 дена,ви благодариме за вашето разбирање.
Враќање : Било незадоволни,pls контактирајте со нас ,ние ќе помогне во решавањето на проблемот во прво време,и да ви даде решение,мора моите светови.
Повратни информации : се разбира секој допаѓа 5 ѕвезда позитивни повратни информации,ако сте среќен тука,тогаш pls оставете 5 ѕвезда позитивни повратни информации за мене ,но ако вие не го сакате,тоа е во ред,обидете се да контактирате со мене, прво, пред следната акција,кои ќе бидат многу appriciated,ви благодариме!
Да се забавуваш тука!

Детали

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
GEOMEE
Број На Модел На:
E1547-t2
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Големина (Должина * Ширина):
како Слика
Количина:
3Pcs/set
itme тип:
студ earring
Тежина:
4g
Pcking :
OPP вреќа
Големина:
На слика
Пол:
женска
Материјал:
Легура
Свеж

Избор на клиенти