.

.

New
Коло Зелена Кубни Zircn Обрачот Обетки За Жените во Бело Злато Боја Круг Карики Earings Мода Накит 2018 Brincos AE547

Коло Зелена Кубни Zircn Обрачот Обетки За Жените во Бело Злато Боја Круг Карики Earings Мода Накит 2018 Brincos AE547

DEN 462.00
DEN 721.92

Стока
Достапно.


Коло Зелена Кубни Zircn Обрачот Обетки AE547
Предмет : Обрачот Обетки AE547
Позлата : Бело Злато
Материјал : ААА+ Кубни Циркони
1 Прифати Трговија На Големо , Големо Количество , Најдобра Цена
2 Обичај Пакет : ве Молам, ве молиме кажете ни ако ви треба Velevt Торбичка или Подарок Кутија
3 Прилагодено Дизајн : да ја прифатиме дизајн кој е уникатен за вас . ве молиме љубезно ни обезбеди јасна слика !
4 Напишете Поздрав Картичка на вашето семејство или пријателите во средната на љубовта !
5 Изберете дизајн за вас ако вие не може да одлучите што е добро . Ние може да ви даде стручен предлог !
Големина : 3cm (1.18 инчи)

Детали

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
љубоморен млади
Обликотшема:
Круг
Големина (Должина * Ширина):
27mm * 20mm
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Hoops547
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Бакар,Бакарни Легури
Тежина:
4.6 g
боја:
Бела ,Зелена
позлата:
Бело Злато
Камен:
ААА+ Кубни Циркони
Повод:
Свадба Службеници ПартијаШопинг Ангажман Годишнината
Подарок за:
Себе Си,Љубовник,Девојка,Сопруга,Невестата,Мајка,Ќерка,Женски
Еколошки Стандарди:
олово,никел,кадмиум слободни
Обичај или Не :
Yes
Трговија на големо:
Yes
Свеж

Избор на клиенти