.

.

New
Сребро позлатен обетки , сребро мода накит , сјајна светлина /cfoakwva dwwamoda LQ-E133

Сребро позлатен обетки , сребро мода накит , сјајна светлина /cfoakwva dwwamoda LQ-E133

DEN 79.00
DEN 125.28

Стока
Достапно.

Димензии : cm Тежина : g

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
Earring
Големина (Должина * Ширина):
за
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
кодот:
E133
cfoakwva:
cfpakwwa
cfqakwxa:
cfrakwya
Печат метал:
925
Свеж

Избор на клиенти