.

.

New
925 фунта сребро обетки , сребро 925 мода накит , interlaced сјајна /cgyakyfa dygampna LQ-E282

925 фунта сребро обетки , сребро 925 мода накит , interlaced сјајна /cgyakyfa dygampna LQ-E282

DEN 394.00
DEN 414.24

Стока
Достапно.

Димензии : cm Тежина : g

Детали

Обликотшема:
Срцето
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Earring
Стил:
Тренди
Парична казна или Моден:
Моден
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
кодот:
E282
cgyakyfa:
cgzakyga
chaakyha:
chbakyia
Свеж

Избор на клиенти