.

.

New
Лето Сина Мажите Сатен Кимоно Бања Облека Gown Кинески рачно изработени Везови Змеј Sleepwear Пижами S M L XL XXL XXXL MR022

Лето Сина Мажите Сатен Кимоно Бања Облека Gown Кинески рачно изработени Везови Змеј Sleepwear Пижами S M L XL XXL XXXL MR022

DEN 834.00
DEN 1303.68

Стока
Достапно.


Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Хонгконг Пост/Кина Пост : 10-30 работни денови . DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ : 5-7 работни денови.
Ние не сме одговорни за било каква несреќи одложувања или други прашања што се repsonsibility на превозот услуга.
Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз. Се надеваме дека ќе соработуваме со вас и во иднина.
Забелешка :
Ние се обидуваме се потрудиме да ги задоволиме нашите клиенти. Големината е Азија големина,обично се помали од НАС/ЕУ големина,Па ве молиме да ја проверите и да се споредат големина детали пред да ги купите,или контактирајте со продавачот да ви помогне да се избере соодветна големина
Answer : ___________________________ NOTE :
Поради различната резолуција прилагодувања на вашиот КОМПЈУТЕР, монитор и светлината ефект, цел ти се примени може да биде малку различен од боја која се појавува на вашиот КОМПЈУТЕР, монитор.
Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
EMS : 7-14 работни денови.54 см Големина Пазувите за да пазувите Должина(Рамо До Полите) S 22"/55cm 41"/104cm M 23"/58cm 43"/110cm L 24"/60см 45"/115cm XL 25"/63cm 47"/120cm XXL 26"/66cm 49"/125cm XXXL 27"/68cm 51"/130cm
Совети : 1.
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Облека
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Животните
Бренд Име:
YZYOUTHZING
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Полиестер,Rayon
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Кратко Sleeve
Број На Модел На:
MR022
Големина:
S M L XL XXL XXXL
боја:
Морнарско Сина
Стил:
Кинески Традиционален стил
Сезоната:
Лето
Појас или не:
Yes
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Должина:
Mid the Calf
Свеж

Избор на клиенти