.

.

New
300pcs 9MM Prymid Облека Заковки Никел боја Железо Плоштадот Заковки Панк Шила Кожна Торба декорација Додатоци

300pcs 9MM Prymid Облека Заковки Никел боја Железо Плоштадот Заковки Панк Шила Кожна Торба декорација Додатоци

DEN 143.52

Стока
Достапно.


(I)
Точка Законик :
R0005
(II)
Објектот големина на :
9mm*9mm
( L*W )
(III)
Боја : Никел
(IV)Материјал :
ЖЕЛЕЗО
(V)Слики :
Сликите се сите од вистинска предмети.можеби тоа покажува малку поинаква како предметите,ве молиме да се разбере.
(VI)
Други
други големини или бои,ве молиме контактирајте ме.
ПЛАЌАЊЕ
(Јас)ја прифатиме плаќање начин на aliexpress.
(II)плаќање прашање,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.
(III)За нарачки повеќе од $200,ние ќе ги обезбедат најдобрите попуст.
ПРЕВОЗОТ
(I)На бесплатен превозот од Кина Пост ќе се 7-25 дена за испорака.
(II) DHL,FEDEX,EMS и посебни couriers ќе трае 3-7 дена за испорака.(III)ќе се побара посебна курирска линии за некои специјални земји.
(IV)наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дневна веднаш.
ПОТВРДА И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
(I)ве Молиме љубезно се земе време да се потврди нарачки сте го добиле.
(II)ве Молам, ве молиме оставете ја вашата повратна информација за аукции заврши.
(III)ве Молиме љубезно шопинг повторно назад во иднината!

Детали

Тип На Производ:
Заковки
Глава Дијаметар:
9mm*9mm
Техника:
позлата
Материјал:
Железо
Занитвам Тип:
Open-End
Број На Модел На:
R0005
Свеж

Избор на клиенти