.

.

New
100pcs 3мм Микс 4 Бои Круг Studs Метални Навртки DIY 4 Канџи Панк-Рок Стил Декорација

100pcs 3мм Микс 4 Бои Круг Studs Метални Навртки DIY 4 Канџи Панк-Рок Стил Декорација

DEN 153.12

Стока
Достапно.

Опис на производот : Состојба : 100% Сосема нов. Материјал : Бакар Големина : 3мм(4 Ноктот) Боја : Микс 4 Бои(Злато, Сребро, Бакар и Пиштол Црна) Големина како слика. Прирачник за мерење, постои грешка од околу 1mm. Ако ви треба друга Боја или други Количество ве молиме контактирајте со нас.Добредојдовте на Големо Совет : Одлична за декорација на вашата кожа, чевли, чанти, итн. Целосно покажува посебен вкус и личност стил. Да ви донесе многу DIY задоволство. Ве молиме Имајте во предвид : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн. На тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине Негативна или Неутрална повратни информации, ние ќе бидеме среќни да работат со вас. Нашата продавница има многу видови на шишиња и studs. Добредојдовте На Големо.

Детали

Тип На Производ:
Заковки
Месо тело дијаметар:
1mm
Глава Дијаметар:
3мм
Функција:
Мода,Панк-Рок
Техника:
позлата
Материјал:
Бакар
Занитвам Тип:
Open-End
Месо Тело Должина:
2.5 mm
Број На Модел На:
3мм(4 Канџи)
Употреба:
кожа, чевли, чанти
Количина:
Добредојдовте на Големо(Многу видови на количеството може да го изберете)
Свеж

Избор на клиенти