.

.

New
3PCs по Поставите Црна, Розова Долги Ракави Бебе Девојка 1-ви Роденден Туту Фустан Heaband Меур Здолниште за 0-24Months

3PCs по Поставите Црна, Розова Долги Ракави Бебе Девојка 1-ви Роденден Туту Фустан Heaband Меур Здолниште за 0-24Months

DEN 614.00
DEN 767.52

Стока
Достапно.

75" во ткаенината;
6~9months : 44cm/17.66" во рамото, 45см/17.75" во ткаенината;
9~12months : 46cm/18.11" во градите, 22cm/8.14" во ткаенината;
Здолниште големина е една големина одговара на повеќето : половината 20cm/7.87" во рамото, 36cm/14.48" во рамото, 34cm/13.68" во градите, 22cm/8.75" во градите, 19cm/7.66;
Топло забелешка : секој објект слика се земени од реалниот објект, поради differrent компјутер резолуција, има можеби малку различни во боја, ви благодарам за вашата доверба и поддршка!
Фустан во onesie стил со прилог tulle, 2 копчиња дизајн за лесна промена на пелена;
Пакетот вклучува : 1 PC romper, 1 PC headband, 1 PC здолниште;
Сите предмети се направени и кои се испраќаат од Кина во Светот со следење на број;
Испратени до САД преку E-pack (USPS) преземање на 10-20working дена за доставување;
Испратени до Русија преку E-пакет (Русија Пост) услуга за земање 10-30days.
Моден 1-ви роденден круна шема onesie се исти со шест-обложени меур туту здолниште, совршен за роденден, исто така, убаво за бебето облечен во секојдневниот живот или партија или посебни ocation;
Материјал : мешавина памук, мрежа tulle;
Ве молиме љубезно се погледне и на детални големина информации пред да се одржи и да платат за цел :
0~6months : 40cm/15.96" во должина, 8cm/3.
За било какви прашања, plz ве молиме контактирајте ме одеднаш.17" во должина, 7cm/2.32" во градите, 20cm/7.38" во должина, 7cm/2.66" во рамото, 38cm/14.87", должина 22cm/8.71" во должина, 8cm/3.14" во ткаенината;
12~18months : 50cm/19. обично да се испорача, за руски клиенти, ве молиме љубезно ве молиме да бидете сигурни дека примачот име е полно име ;
Предаден на други земји преку Кина Пост преземање на 15-35working дена да испорача, некои земји, како што е Бразил, Јужна Африка, Казахстан, Турција, што се должи на строго обичај, тоа може да ви треба малку повеќе, ако не се примен објект во рамките на 90days, plz љубезно ве молиме да контактирате со мене, јас ќе се реши за вас.

Детали

Бебе Возраст:
10-12 месеци, 7-9 месеци 4-6 месеци, 13-18 месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Материјал Состав:
100% Полиестер
Шаблон Тип:
Писмо
Бренд Име:
Marlegard
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Бебе Девојки
Стил:
Лолита Стил
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
Слатка
Свеж

Избор на клиенти