.

.

New
Моден година Бебето Поставено Памук Бебе Девојка Брендови Облека, Детска Облека Поставен Девојка Панталони+Т-маица 2 парчиња Бебе Костум Лето Mutli-Бои

Моден година Бебето Поставено Памук Бебе Девојка Брендови Облека, Детска Облека Поставен Девојка Панталони+Т-маица 2 парчиња

DEN 629.00
DEN 662.40

Стока
Достапно.


Детали

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Бебе Девојки
Бренд Име:
ZHXLED
Материјал Состав:
Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Outerwear Тип:
Грб
Стил:
Активни
Број На Модел На:
202baby
Ткаенина Тип:
Платно
Материјал:
Модални,Памук,Микрофибер
Шаблон Тип:
Печати
Свеж

Избор на клиенти