.

.

New
Бебе Девојки Облека Поставите Мода Ракави Пурпурна Кавга Блузи Туту Здолниште Лето Деца Облека Поставите Бебе Девојка Облека

Бебе Девојки Облека Поставите Мода Ракави Пурпурна Кавга Блузи Туту Здолниште Лето Деца Облека Поставите Бебе Девојка Облека

DEN 374.00
DEN 748.32

Стока
Достапно.

Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог) 1. Ако сакате да го измени превозот адреса.Ние го прифаќаме Ali Pay Запад Унија, Moneybooker и TT. Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P.Ние ги испратите стоки за вашиот Aliexpress Адреса. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел.ИЗВЕСТУВАЊЕ Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.
[ ИМЕ на ПРОИЗВОД ] Бебе Девојки Облека Поставите Мода Ракави Пурпурна Кавга Блузи Туту Здолниште Лето Деца Облека Поставите Бебе Девојка Облека
[БОЈА] Како Слика
[SIZE] XL одговараат за 2-3 T Години Девојки
[ТКАЕЊЕТО] Памук + Полиестер
Плочка физички мерења, 1-2 см грешка припаѓа на нормалата, тој возраст само сугерираат , не е точно според различни Деца.

Детали

Дете НИ Големина:
24M
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Принцезата
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
SOSOCOER
Материјал:
Полиестер,Памук
Outerwear Тип:
Грб
Број На Модел На:
2012010225
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Затворање Тип:
Pullover
Свеж

Избор на клиенти