.

.

New
Plaid детска облека секојдневен долг ракав кошула и demin комбинезони мода момчиња облека, фармерки облека сет

Plaid детска облека секојдневен долг ракав кошула и demin комбинезони мода момчиња облека, фармерки облека сет

DEN 624.00
DEN 671.04

Стока
Достапно.


Продавница Забележите повеќето од објектите во акции, ние брод во 1-2days по вашата исплата, како обично. на dorpping шопинг е поздравен, ве молиме оставете точна адреса на секоја цел. Нашата продавница имаат FACEBOOK(Xinjing bao) и INSTAGRAM(aliexpresslucky) Можете да додадете нас и проверете нашата секојдневна нови пристигнувања и продажба!!!

точка име
Plaid детска облека секојдневен долг ракав кошула и demin комбинезони мода момчиња облека, фармерки облека сет
-
големина : 80(2t)-90(3t)-100(4t)-110(5)-120(6)
боја : како на слика
100% реална слика , немојте да се грижите за квалитетот
-
ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи
ве молиме дајте ни повратни информации 5star

Детали

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
xj221
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Outerwear Тип:
Грб
Пол:
Момчиња
Затворање Тип:
Pullover
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Voguish Boutiqu
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Plaid
Свеж

Избор на клиенти