.

.

New
Нова Пролет Зголеми Цвет Девојки Облека Сет,Деца Памук Tshirt+Панталона 2 парчиња Спортска Облека,Девојки Облека Костим,Децата го Поставите 3-8Yrs

Нова Пролет Зголеми Цвет Девојки Облека Сет,Деца Памук Tshirt+Панталона 2 парчиња Спортска Облека,Девојки Облека Костим,Децата

DEN 460.00
DEN 629.76

Стока
Достапно.


Производи
Бебе Девојки Пролет Облека,Девојки Облека Постави Нов Моден Облека Костим
MOQ
1pcs , Примерок цел поддржани.pls.контактирајте со нас или ни остави messege пред ставање ред
Димензии
90=1-2 T 100=3 T 110=4 T 120=(5 T) За 2-5 Yrs Девојки
( Можете да изберете големината она што го сакате)
Материјал
(35% Памук +65% Полиестер)
Боја
85-98% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла
Превозот
EMS, UPS-от, DHL, Кина, воздухот пост, Кина пост воздух mail исто така поддржана од Русија,Турција,Бразил.ект
Забелешка
Ќе се меша со нашиот други предмети за ПОЕВТИНИ се комбинираат shippi0ng цена, pls.контактирајте со нас за photoes

Детали

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Pullover
Outerwear Тип:
Вест
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Животните
Број На Модел На:
Сет
Бренд Име:
SAMGAMI БЕБЕ
Sleeve Стил:
Редовни
Свеж

Избор на клиенти