.

.

New
Бебе Девојки Деца Tankini Бикини Костим Копчето Шарени Bottoms Костим За Капење, Бански Костим За Капење

Бебе Девојки Деца Tankini Бикини Костим Копчето Шарени Bottoms Костим За Капење, Бански Костим За Капење

DEN 211.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


- Ние сме подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето. Ние ќе се направи решение во рок од 24 часа.
- Клиент Задоволителна
- Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.(Ако сакате, можете да побарате од нас за тоа откако ќе го бродот. И ќе добиете брз одговор, освен мрежа задоцнување. Вашиот бизнис е навистина ценети. Ако имате прашање за не појавување, ве молиме да ни каже.
- Ние се стремиме за професионални информации за производот,вклучувајќи детали и слика за вас.
- Ако стварта е изгубена во последно, ние ќе следните вашиот избор за да ја испратите една или наплата. Купувачот плаќа врати превозот дури и без разлика на ситуацијата, вклучува неисправни предмети, како и.
- Што се однесува до превозот оди, предмети се испраќаат надвор во 1-2 работни дена ( најчесто од 1 работен ден), освен во недела и празник.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ве молиме ги споделите со нас вашето мислење, така што можеме да ги подобриме нашите услуги и производи подобро
- Ние секогаш на-линија од 18 : 00 ЧАСОТ до 2 : 00 PM pst. Ви благодариме.
- Ние брод за да се потврди paypal, и e Bay адреси од безбедносни причини.
- Paypal е единствениот прифатен метод на плаќање по овој пат.
- Ако не сте задоволни со објектот добиле, ве молиме да ни кажете проблем љубезно.

Детали

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Outerwear Тип:
Вест
Јака:
О Деколте
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Шарени
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Затворање Тип:
Pullover
Број На Модел На:
FT12528A5
Свеж

Избор на клиенти