.

.

New
Нови Chidlren Есен Облека за Девојки 2 парчиња Облека Панда Долг Ракав Блузи+Шарени Панталони Деца, Бебе Облека Поставува

Нови Chidlren Есен Облека за Девојки 2 парчиња Облека Панда Долг Ракав Блузи+Шарени Панталони Деца, Бебе Облека Поставува

DEN 324.00
DEN 368.64

Стока
Достапно.

(Со исклучок на contrived damagement или misusage).
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.
Плаќање и Испорака
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Пакет се вклучени : 1x Блузи+1x Tassel Здолниште
Големина на Табела : Големина Блузи Должина Половината*2 Панталони Должина Возраст Совети 100 36 см 25 см 50 см 2-3 Години 110 38 cm 26 см 52 см 3-4 Години, 120 41 cm 27 см 54 cm 4-5 Години 130 44 см, 28 см 56 cm 5-6 Години 140 47 см 30 см 58 cm 6-7 Години
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.

Детали

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Outerwear Тип:
Вест
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Затворање Тип:
Pullover
Пол:
Девојки
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
FT10623
Свеж

Избор на клиенти