.

.

New
Мечка Лидер Девојки Облека Поставува Нови Лето Моден Стил Цртан филм Еднорог Печатат Маици+Нето Превез се Облекуваат 2 парчиња Девојки Облека Поставува

Мечка Лидер Девојки Облека Поставува Нови Лето Моден Стил Цртан филм Еднорог Печатат Маици+Нето Превез се Облекуваат 2 парчиња

DEN 409.00
DEN 511.20

Стока
Достапно.


За пад на превозот,можете да ја поднесете ред со вашиот клиент адреса,можеме да ја пратите пратката без било какви информации за нашите продавница.ве молиме проверете на царинската политика на свој место,можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Дали има некој царина?
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Но, поради различни политики во различни земји, ние не сме одговорни за било царинска такса.
Стилот 1 Големина
Фустан Должина
(cm)
Т-маица
(cm)
погоден погоден
(cm)
2 T/90 28 38
70-80
3 T/100 29 41 80-90 4 T/110 32 42 90-100
5 T/120 33 45 100-110
6 T/130 35 48 110-120
Стил 2 Големина
Фустан Должина
(cm)
Т-маица
(cm)
погоден погоден
(cm)
2 T/90 22 39
70-80
3 T/100 23 41 80-90 4 T/110 24 44 90-100
5 T/120 25 46 100-110
6 T/130 26 48 110-120
Стилот 3 Големина
Фустан Должина
(cm)
Т-маица
(cm)
погоден погоден
(cm)
2 T/90 25 38
70-80
3 T/100 26 40 80-90 4 T/110 27 43 90-100
5 T/120 28 45 100-110
6 T/130 29 48 110-120
AZ1544 Големина
Фустан Должина
(cm)
Т-маица
(cm)
погоден погоден
(cm)
2 T/90 29 35-36
70-80
3 T/100 30 36-37 80-90 4 T/110 31 38-39 90-100
5 T/120 32 40-41 100-110
6 T/130 33 42-43 110-120
Како да ги пратите на вашиот парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број :
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени?
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака.

Детали

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
AZ172-2
Outerwear Тип:
Грб
Стил:
Моден
Материјал:
Памук,Ацетат
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
Мечка Лидер
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Затворање Тип:
Pullover
Свеж

Избор на клиенти