.

.

New
$ 4.99 Промоции Девојки Кратко Sleeve Т-маица, Панталони Деца Симпатична Цртан филм Блузи Тексас Шорцеви Поставите Лето Бебе Облека 0-4 Години

$ 4.99 Промоции Девојки Кратко Sleeve Т-маица, Панталони Деца Симпатична Цртан филм Блузи Тексас Шорцеви Поставите Лето Бебе

DEN 506.00
DEN 575.52

Стока
Достапно.


Можеби како овие : На почетокот на 10 клиенти $ 4.99 Губење на превозот.
Деца големина Големина Нас Големина Должина Биста висина од 70 6 M 34 50 73cm 80 12 M 36 52 73-80см 90 24 M 38 54 80-90cm 100 3 T 40 56 90-100cm 110 64 42 58 100-110cm

Детали

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 24M, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Outerwear Тип:
Шорцеви
Пол:
Девојки
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
549476269505
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Корејската
одговараат на видот:
панталоните костум
Број на пакети:
Две парче костим
Место на Потекло:
жеџијанг
Соодветна возраст:
Доенчињата и малите деца (1~3, 80~100cm)
Погоден Сезона:
Лето
Sleeve:
Кратко Sleeve
Долги панталони:
Пет Панталони / Панталони
Висина:
70cm,80см,90cm,100cm,110cm
Свеж

Избор на клиенти