.

.

New
година Топла продажба Девојки Бебе Детска Облека Chiffon Врвот Кошула+ Жолта Панталони Шорцеви Лето Тимови сет

година Топла продажба Девојки Бебе Детска Облека Chiffon Врвот Кошула+ Жолта Панталони Шорцеви Лето Тимови сет

DEN 185.00
DEN 225.12

Стока
Достапно.

Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ .
Пакет Icluded : 1x Блузи & 1x Шорцеви (2 парчиња во собата)
Преглед :
Плаќање и Испорака
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум.
Етикета Големина Блузи Должина Биста*2 Панталони Должина Препорачува Возраст 2 44 cm 31 cm 23 см 2-3 години 4 47 см 33 cm 24 см 4-5 години 6 50 см 35 см 26 cm 6-7 години 8 54 cm 37 см 27 см 8-9 години 10 58 cm 39 cm 29 см 10-11 години
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
Опис
100% Сосема Нов и висок квалитет
Симпатична Chiffon Деца Девојки Облека
Моден дизајн Симпатична Летна Облека
Големина : 2 4 6 8 10
Боја : Бела Како на слика шоу
Материјал : Chiffon
Оваа Мода Облека е супер вредност!
Со тоа е Chiffon мода сонцето-топ жешка панталони 2-парче повик облека
тоа ќе биде совршен за летните daytimes одмор.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова.

Детали

Дете НИ Големина:
2T, 4, 6, 8, 10
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Outerwear Тип:
Вест
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Pullover
Пол:
Девојки
Стил:
Моден
Бренд Име:
pudcoco
Материјал:
Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
детска облека
Свеж

Избор на клиенти