.

.

New
Есен стил бебе облека, бебе облека поставува момче Romper +панталони+шапка 3pcs одговараат на бебе момче облека новородените

Есен стил бебе облека, бебе облека поставува момче Romper +панталони+шапка 3pcs одговараат на бебе момче облека новородените

DEN 216.00
DEN 332.64

Стока
Достапно.


ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
- Ако сте во сад Објектот ќе се испраќаат прва класа парцела во Америка mail Проценка 8-15 работни дена, со следење на број нормално,во зависност од временските услови, царината,одмор, површина и така натаму.Ве молиме бидете сигурни дека вашата paypal, и e Bay адресата е точно кога ќе конкурираат на нашиот објект.(Ако сакате, можете да побарате од нас за тоа откако ќе го бродот.
- Добивање на одговор во рок од 24 часа. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање.
Пакет се вклучени : 1x Romper & 1x Панталони & 1x Шапка
Големина На Разговор :
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
- Ние се стремиме за професионални информации за производот,вклучувајќи детали и слика за вас.
- Paypal е единствениот прифатен метод на плаќање по овој пат.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
- Ние нудиме во комбинација превозот со превозот на попуст.
- Ние ќе направиме се препратат или наплата во рок од 24-48 часа за вас. И ќе добиете брз одговор, освен мрежа задоцнување. Вашиот бизнис е навистина ценети. Ако имате прашање за не појавување, ве молиме да ни каже.
- Ако објектот е целосно скршен не затоа што на купувачи, ние ќе го следат купувачите избор за испраќање на уште една или наплата.
- Имајте на ум : не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.

Детали

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Бренд Име:
Emmababy
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Pullover
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Памук
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Свеж

Избор на клиенти