.

.

New
Мало-бебе девојка облека поставите новородено дете памук, чипка одговараат на деца бебе девојки фустан+leggings бебе облека сет за девојки сина

Мало-бебе девојка облека поставите новородено дете памук, чипка одговараат на деца бебе девојки фустан+leggings бебе облека сет

DEN 634.00
DEN 868.80

Стока
Достапно.

Ние
ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Тоа е безбедно ! И вие не мора да плаќаат за курир. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Имаме професионални превозот агент, цената е исто така добро! Но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот цена. Ние ќе пакет на стока во многу безбедна и тешко пакет. Ние се однесуваме кон секој клиент со грижа и ние разбираме дека единственото нешто што ќе ви донесе назад во нашата продавница е тоа како ние се однесуваме кон вас. Ако сакате да се добие стоката под итно, ве молиме да изберете друг изразат начин, како Fed Ex, DHL, или ТНТ итн.
Сите пораки ќе бидат одговори на рок 12-24 часа.
Ако не можете да најдете одговори на вашите прашања, тука, контактирајте не по е-пошта. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Обично Ние брод на предмети преку Кина Пост Воздух Mail .Напушти или повеќе дополнителни стил броеви за мене во случај дека постои било каква стил надвор од акциите. Ве молиме љубезно ве молиме да бидат информирани, ние не преземе дополнителни увоз данок на вашиот counrtry, не даваат лоши повратни информации, бидејќи од неа.
Бидејќи ние сме во онлајн продажба ние претпочитаат да се земе вашите прашања преку електронска пошта.
3)За Нас
имаме стотици различни модни дизајни и ние имаме доволно подготвени стоки!
Ние ве уверам дека ние ќе стори сé што е човечки можно да се направи вашето искуство одличен една.

Детали

Дете НИ Големина:
9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Бебе Девојки
Бренд Име:
SBKWXC
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал Состав:
Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
Облека Поставува
Материјал:
Памук
Возраст:
0-2T
Свеж

Избор на клиенти