.

.

New
бесплатен превозот празно фустан форма бела хартија ознака 6.5х5.5cm/DIY цена/подарок етикета/облека ознака печатење 400 компјутери многу

бесплатен превозот празно фустан форма бела хартија ознака 6.5х5.5cm/DIY цена/подарок етикета/облека ознака печатење 400 компјутери

DEN 848.00
DEN 902.40

Стока
Достапно.


бесплатен превозот празно фустан форма бела хартија ознака 6.5х5.5cm /
DIY цена/ подарок етикета/облека ознака печатење 400 компјутери многу
Големина : 6.5х5.5cm
Големината на дупчење дупка е 5мм.

Детали

Тип На Производ:
Облека Ознаки
Материјал:
Хартија
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Функција:
Recyled,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
657
Техника:
Печатени
Големина:
6.5x5.5cm
боја:
Бела
Свеж

Избор на клиенти