.

.

New
Трговија на големо 5*3 cm 400PCS/Многу Kraft Хартија Чипка Scallop Висат Ознаки Мала Цена TagJewelry Главата Картички DIY рачно изработени Прифати Прилагодено Лого

Трговија на големо 5*3 cm 400PCS/Многу Kraft Хартија Чипка Scallop Висат Ознаки Мала Цена TagJewelry Главата Картички DIY рачно

DEN 456.00
DEN 480.00

Стока
Достапно.


Материјал : 300gsm Хартија, картон
Боја : Кафена
Големина : 5*3c m
Количина : 400pcs/многу
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail,
Ако треба да добиете побрзо, ве молиме контактирајте со нас,ние може да превозот од експрес,но треба додадете околу $25
Поштенски парцела трае околу 10 до 30 дена да пристигне, изразат трае околу 3 до 7 дена за да стигнат до, некои области може да биде подолг.
ние сме производител да направи налепница етикети,накит картички облека ознаки,подарок кутија и кеси.ние се направи од себе. па ние може да ви понуди конкурентна цена и флексибилен дизајн како ви се допаѓа.
Ние прифаќаме прилагодено дизајн и се меша на големо,Ние и ветуваме на понуда на најдобар квалитет на производи, со најдобри цени и најдобра услуга.
Ако треба да се прилагодат, ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Тип На Производ:
Облека Ознаки
Функција:
Еко-Пријателски,Recyled
Техника:
Печатени
Материјал:
Хартија
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Свеж

Избор на клиенти