.

.

New
1000 Мешана Боја Сјај AB Акрилик Круг Половина Бисер 6mm FlatBack Монистра Бележник Занает

1000 Мешана Боја Сјај AB Акрилик Круг Половина Бисер 6mm FlatBack Монистра Бележник Занает

DEN 211.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


1000 Мешана Боја Сјај AB Акрилик Круг Половина Бисер 6mm Flat Back Монистра Бележник Занает
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел No : PFB28-1
КОЛИЧИНА за овој оглас : 1000 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Мешана Боја, со Сјај AB
Големина : 6mm (0.24") во Дијаметар , 3мм(0.12") во висина
Материјал : Акрилна Пластика
Бои на она што ќе добиете може да бидат различни од фотографијата. бои се мешаат по случаен избор
1000 Мешана Боја Сјај AB Акрилик Круг Половина Бисер 6mm Flat Back Монистра Бележник Занает
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел No : PFB28-1
КОЛИЧИНА за овој оглас : 1000 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Мешана Боја, со Сјај AB
Големина : 6mm (0.24") во Дијаметар , 3мм(0.12") во висина
Материјал : Акрилна Пластика
Бои на она што ќе добиете може да бидат различни од фотографијата. бои се мешаат по случаен избор

Детали

Бренд Име:
finding4show
Техника:
Полиран
Материјал:
Пластични
Тип На Производ:
Монистра
Свеж

Избор на клиенти