.

.

New
Злато Сивата Боја Navette Форма Кристално Стакло Скапоцени Камења За Diy Накит фустан 5*10,7*15mm,9*18mm,13*27,4*15mm,17*32-милиметри

Злато Сивата Боја Navette Форма Кристално Стакло Скапоцени Камења За Diy Накит фустан 5*10,7*15mm,9*18mm,13*27,4*15mm,17*32-милиметри

DEN 172.00
DEN 202.56

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
4x15mm 60pcs, 5x10mm 72pcs, 7x15mm 48pcs, 7x15mm 252pcs, 9x18mm 36pcs, 9x18mm 210pcs, 13x27mm 15pcs, 13x27mm 84pcs, 17x32mm 12pcs, 17x32mm 70pcs, 4x15mm 240pcs, 5x10mm 288pcs
Тип На Производ:
Монистра
Материјал:
Кристално
Техника:
Полиран
Број На Модел На:
Navette
Употреба:
Облека,Чевли,Додатоци за ѓердани, белегзии,обетки, итн
meterial:
K9 моделирани кристално
одделение:
ААА, Кинески Врвен Квалитет
Големина во дијаметар:
8~20mm
Достапни Бои:
25colors, ве молиме погледнете ги нашите Боја Шема
Conidition:
Добар Квалитет И Сосема Нов
Камен Создавање Метод :
Симулирани
Исечете :
rivoli намали
Големина:
5*10,7*15mm,9*18mm,13*27,4*15mm,17*32mm
Свеж

Избор на клиенти