.

.

New
Cong Shao 200PCS 6*12mm ABS Бисер Имитација Облека Монистра Овална Форма Spacer монистра за накит одлуки DIY костим CS355C

Cong Shao 200PCS 6*12mm ABS Бисер Имитација Облека Монистра Овална Форма Spacer монистра за накит одлуки DIY костим CS355C

DEN 228.00
DEN 253.44

Стока
Достапно.


Различни компјутер,телефон,различни временски масовно производство може да доведе боја на малку поинаков премногу.

Детали

Тип На Производ:
Монистра
Број На Модел На:
CS355C
Бренд Име:
CongShao
Материјал:
Пластични
Техника:
Насликани
Големина:
6*12mm
Производот се користи:
Облека, чевли, чанти, капи,Накит. итн додатоци
Проектот Материјал:
ABS plasti
Свеж

Избор на клиенти