.

.

New
Cong Shao 300PCS 6*12mm Шарени ABS Бисер Имитација Облека Монистра Овална Форма Spacer монистра за накит одлуки DIY костим CS355

Cong Shao 300PCS 6*12mm Шарени ABS Бисер Имитација Облека Монистра Овална Форма Spacer монистра за накит одлуки DIY костим CS355

DEN 310.00
DEN 344.64

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
6x12mm
Тип На Производ:
Монистра
Број На Модел На:
CS355
Бренд Име:
CongShao
Техника:
Насликани
Материјал:
Пластични
Големина:
6*12mm
Производот се користи:
Облека, чевли, чанти, капи,Накит. итн додатоци
Проектот Материјал:
ABS plasti
Свеж

Избор на клиенти