.

.

New
бесплатен превозот! 1.5-12mm Шампањ боја половина круг flatback ABS бисер монистра за diy scrapbooking,HR011

бесплатен превозот! 1.5-12mm Шампањ боја половина круг flatback ABS бисер монистра за diy scrapbooking,HR011

DEN 239.52

Стока
Достапно.

Димензии : 1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Детали

боја:
1point5mm 10000pcs, 2mm 10000pcs, 2point5mm 10000pcs, 3мм 10000pcs, 4mm 10000pcs, 5mm 5000pcs, 6mm 5000pcs, 7mm 2000pcs, 8mm 2000pcs, 10мм 1000pcs, 12mm 500pcs
Тип На Производ:
Монистра
Материјал:
Пластични
Техника:
Насликани
Број На Модел На:
HR011
is_customized:
Yes
Материјал:
смола ABS
Големина:
1.5mm-12mm
Свеж

Избор на клиенти