.

.

New
бесплатен превозот! 1.5-12mm светло кафеава половина круг flatback ABS бисер монистра за diy scrapbooking,HR012

бесплатен превозот! 1.5-12mm светло кафеава половина круг flatback ABS бисер монистра за diy scrapbooking,HR012

DEN 239.52

Стока
Достапно.

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.5 mm 10000pcs 7mm 2000pcs 2mm 10000pcs 8мм 2000pcs 2,5 mm 10000pcs 10мм 1000pcs 3мм 10000pcs 12mm 500pcs 4mm 10000pcs 5mm 5000pcs 6mm 5000pcs
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.Количина : како што следува 1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние само брод да се потврди цел адреси. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации.

Детали

боја:
1point5mm 10000pcs, 2mm 10000pcs, 2point5mm 10000pcs, 3мм 10000pcs, 4mm 10000pcs, 5mm 5000pcs, 6mm 5000pcs, 7mm 2000pcs, 8mm 2000pcs, 10мм 1000pcs, 12mm 500pcs
Тип На Производ:
Монистра
Материјал:
Пластични
Техника:
Насликани
Број На Модел На:
HR012
is_customized:
Yes
Материјал:
смола ABS
Големина:
1.5mm-12mm
Свеж

Избор на клиенти