.

.

New
(5mm,100pcs/Бои/, Торба,12bags,Вкупно 1200pcs) Мешани Бои Станот Назад Круг Половина Бисер

(5mm,100pcs/Бои/, Торба,12bags,Вкупно 1200pcs) Мешани Бои Станот Назад Круг Половина Бисер

DEN 499.20

Стока
Достапно.


Превозот
1. Превозот начин да ја прифатиме како што следува :
.на врвот на десната страна,можете да се обратите на нашите alibaba веб-сајт да видите повеќе предмети
5. Ние ќе се прогласи за вашиот предмет, како"подарок", во вредност од околу $5 за царинска погодност. Ние ќе го организира испорака според вашиот Зачувам адреса.материјал : БИСЕР
2.Тоа обично трае околу 25~50 дена за стоката да пристигне Преку Кина, воздухот е-mail пораки и 5~7 дена преку DHL, FEDEX, UPS-от и ТНТ.
Повратни информации
Pls ни даде позитивни повратни информации со 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот.големина : 5mm
3. Ако имате било какви прашања во врска со производите, pls контакт со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.00 часот
Денот
Денот
Забелешка Ако имате било какви проблеми, пред да одам да се отвори расправа, или ја напуштат повратни информации, ве молиме контактирајте со нас прво и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, Ние ќе ви одговори на вашата порака и да го реши вашиот проблем побрзо во текот на работното време, не може да одговори на сабота,pls се разбере, ви благодариме! Секогаш ние ги испратите сите парцели со препорачана пошта, со следење на број, ви благодариме!
*Овој образец е референца. Бидете сигурни дека вашата детална адреса и полни имиња се апсолутно точни.
Политика На Враќање
Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе добиете предмети, pls контактирајте со нас Веднаш.

Детали

Тип На Производ:
Монистра
Материјал:
Пластични
Техника:
Насликани
Број На Модел На:
fpr diy decoraiton F-A0138
Свеж

Избор на клиенти