.

.

New
100pcs/многу Jonquil Боја 8мм,10мм,12mm,14mm,16mm,18mm,20mm Кинески Врвен Квалитет Круг Фенси Камен Rivoli стаклени монистра

100pcs/многу Jonquil Боја 8мм,10мм,12mm,14mm,16mm,18mm,20mm Кинески Врвен Квалитет Круг Фенси Камен Rivoli стаклени монистра

DEN 236.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
8mm 100pcs, 10mm 100pcs, 12mm 100pcs, 14mm 100pcs, 16mm 100pcs, 18mm 100pcs, 20mm 100pcs
Тип На Производ:
Монистра
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
rivoli круг
Техника:
Полиран
Употреба:
Облека,Чевли,Додатоци за ѓердани, белегзии,обетки, итн
meterial:
K9 моделирани кристално
Обликот:
Круг
одделение:
ААА, Кинески Врвен Квалитет
Големина во дијаметар:
8~20mm
Достапни Бои:
25colors , ве молиме погледнете ги нашите Боја Шема
Conidition:
Добар Квалитет И Сосема Нов
Камен Создавање Метод :
Симулирани
Исечете :
rivoli намали
Големина:
8mm,10mm,12mm,14mm,16mm,18mm,20mm
Свеж

Избор на клиенти